08841, Київська обл., Миронівський р-н, с. Карапиші, вул. Незалежності, 40,             (04574) 3-12-42                                                                                                                          Неділя, 24.09.2017, 06:03

Вітаємо Вас на нашому офіційному веб-сайті школи
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Міні-чат
Корисні сайти
Блог вчителя
 
 


 

 

 Наші успіхи
Результативність участі учнів у міжнародних, всеукраїнських, обласних, 
районних конкурсах, змаганнях МАН, конкурсах-захистах МАН, олімпіадах
 

№ п/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Вид занять

Місце

Керівник

 

1

 

Пантілєєва Аліна

 

8

Всеукраїнський конкурс  Мультитест з історії

 

І

 

Андрусенко В.П.

 

2

 

Симоненко Роман

 

8

Всеукраїнський конкурс  Мультитест з історії

 

І

 

Андрусенко В.П.

 

3

 

Мазурець Наталія

 

8

Всеукраїнський конкурс  Мультитест з історії

 

І

 

Андрусенко В.П.

 

4

 

Одарченко Вікторія

 

8

Всеукраїнський конкурс  Мультитест з історії

 

І

 

Андрусенко В.П.

 

5

 

Бойко Анастасія

 

8

Всеукраїнський конкурс  Мультитест з історії

 

ІІІ

 

Андрусенко В.П.

 

6

 

Нагорний Богдан

 

8

Всеукраїнський конкурс  Мультитест з історії

 

V

 

Андрусенко В.П.

 

7

 

Даниленко Максим

 

8

Всеукраїнський конкурс  Мультитест з історії

 

V

 

Андрусенко В.П.

 

8

 

Костюніна Марина

 

8

Всеукраїнський конкурс  Мультитест з історії

 

V

 

Андрусенко В.П.

 

9

 

Зубович Антон

 

8

Всеукраїнський конкурс  Мультитест з історії

 

ІХ

 

Андрусенко В.П.

 

10

 

Ільченко Єлизавета

 

4

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

І

 

Нагорна Л.М.

 

11

 

Христюк Андрій

 

1

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

І

 

Шульга Л.М.

 

12

 

Притула Назар

 

1

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

І

 

Шульга Л.М.

 

13

 

Джерін Костянтин

 

1

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

І

 

Шульга Л.М.

 

14

 

Пушняк Назарій

 

1

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

І

 

Шульга Л.М.

 

15

 

Правда Юлія

 

4

Міжнародна природознавча гра

 

І

 

Нагорна Л.М.

 

16

 

Синявський Тарас

 

4

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІ

 

Нагорна Л.М.

 

17

 

Пархоменко Анна

 

2

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІ

Лебедєва В.Д

 

18

 

Кравченко Максим

 

2

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІ

Лебедєва В.Д

 

19

 

Правда Вероніка

 

2

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІ

 

Лебедєва В.Д.

 

20

 

Ренкас Наталія

 

5

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІ

 

Бованенко Л.П.

 

21

 

Кравченко Юлія

 

5

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІ

 

Бованенко Л.П.

 

22

 

Христюк Олександр

 

5

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІ

 

Бованенко Л.П.

 

23

 

Кривоніс Вікторія

 

5

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІІ

 

Бованенко Л.П.

 

24

 

Цабенко Андрій

 

5

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІІ

 

Бованенко Л.П.

 

25

 

Джерін Вадим

 

5

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІІ

 

Бованенко Л.П.

 

26

 

Гарбуз Роман

 

5

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІІ

 

Бованенко Л.П.

 

27

 

Кириченко Владислав

 

7

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІІ

 

Бованенко Л.П.

 

28

 

Іщенко Олександр

 

7

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІІ

 

Бованенко Л.П.

 

29

 

Колісніченко Аліна

 

9

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІІ

 

Бованенко Л.П.

 

30

 

Дяченко Діана

 

9

Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - 2015

 

ІІІ

 

Бованенко Л.П.

 

31

 

Нагорний Богдан

 

7

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

 

лауреат

 

Мазов О.А.

 

32

 

Тодорчук Микола

 

4

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої», номінація «декоративно-ужиткове мистецтво»

 

І

 

Тодорчук С.В.

 

33

 

Сторчеус Ростислав

 

8

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої», номінація «декоративно-ужиткове мистецтво»

 

І

 

 

Мазов О.А.

34

 

Коваленко Марина

 

9

Конкурси науково-дослідницьких робіт за програмою МАН (районний етап)

 

І

 

Троценко В.В.

 

35

 

Коваленко Марина

 

9

Конкурси науково-дослідницьких робіт за програмою МАН (обласний етап)

 

ІІ

 

Троценко В.В.

 

36

 

Одарченко Вікторія

 

8

ІІ  етап Всеукраїнських учнівських олімпіад,

українська мова

 

ІІІ

 

Троценко В.В.

 

37

 

Кравченко Аліна

 

11

ІІ  етап Всеукраїнських учнівських олімпіад,

українська мова

 

ІІ

 

Щербина О.Ф.

 

38

 

Кравченко Аліна

 

11

ІІ  етап Всеукраїнських учнівських олімпіад,

історія

 

ІІІ

 

Ситник В.М.

 

39

 

Кравченко Аліна

 

11

ІІ  етап Всеукраїнських учнівських олімпіад,

фізика

 

ІІІ

 

Мінзар В.У.

 

40

 

Іщенко Олександр

 

7

ІІ  етап Всеукраїнських учнівських олімпіад,

фізика

 

ІІІ

 

Мінзар В.У.

 

41

 

Ренкас Наталія

 

5

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

 

ІІ

 

Щербина О.Ф.

 

42

 

Синявська Неля

 

6

 

ІІ етап конкурсу ім. Т.Шевченка

 

І

 

Щербина О.Ф.

 

43

 

Мальчик Анастасія

 

7

ІІ етап конкурсу ім. П.Яцика

 

 ІІ

Троценко В.В.

 

44

 

Кравченко Аліна

 

11

 ІІ етап конкурсу ім. П.Яцика

 

 ІІ

Щербина О.Ф.

 

45

 

Іщенко Олександр

 

7

Районний  етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої», номінація «образотворче мистецтво»

 

І

 

Мазов О.А.

 

46

 

Одарченко Вікторія

 

8

Районний конкурс читців, номінація  «виразне читання»

 

ІІ

 

Троценко В.В.

 

47

 

Динник Альона

 

5

Районний конкурс читців, номінація  «авторська поезія»

 

ІІІ

 

Щербина О.Ф.

 

48

 

Динник Альона

 

5

Районний етап обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти»

 

І

 

Щербина О.Ф.

 

49

 

Команда

 

Районний КВК «За здоровий спосіб життя»

 

І

 

Одарченко Т.О.

 

50

 

Сторчеус Ростислав

 

8

Конкурс дитячого малюнку на протипожежну тематику

 

ІІІ

 

Мазов О.А.

 

51

 

Сторчеус Ростислав

 

8

Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

 

ІІІ

 

Мазов О.А.

 

52

 

Команда

 

Першість району з міні-футболу серед дівчат

 

ІІ

 

Тарасенко Ю.М.

 

53

 

Команда

 

Легкоатлетичний крос серед шкіл І-ІІІ ст.

 

ІІІ

 

Тарасенко Ю.М.

 

54

 

Команда

 

Районний етап гри «Сокіл», розпалювання багаття

 

І

 

Тарасенко Ю.М.

 

55

 

Команда

 

Районний етап гри «Сокіл», конкурс «Впоряд»

 

І

 

Тарасенко Ю.М.

  

Copyright MyCorp © 2017
Карапиші

Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Переглянути більшу мапу
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 57
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архив записей
Пошук
Copyright GNU GPL © 2012
Створити безкоштовний сайт на uCoz